Vyrobeno na zakázku Šedobéžový koberec Elle Decor Euphoria Ermont 120 x 170 cm Prodej BO79269465

Kč4 239,44

Kč2 850,85

  • Kód výrobku:BO79269465
  • Dostupnost:Na skladě

Jestli potřebujete vašemu domovu dodat modernější vzhled, dopřejte mu koberec od Elle Decor. Ten se inspiroval nejnovějšími trendy mezi barvami a vzory. Na výběr máte od neutrálních až po ty extravagantní, které se stanou hvězdou každé místnosti.

Koberec je velmi odolný a snadno ho vyčistíte, díky povrchové úpravě Easy care. S klidem ho nechte i na vyhřívané podlaze, nic se mu nestane. Jen budete každý den spěchat domů, aby zahřál vaše prokřehlé nohy.

O kolekci Euphoria:
Tato kolekce je laděná do světlých barev a moderních vzorů. Na výběr máte z neutrálních, žíhaných i geometrických vzorů. Podobá se semiši a dodává tak luxusní a měkký vzhled každé místnosti.

O značce Elle Decor:
Francouzský šarm se značka Elle Decor rozhodla dostat do celého světa pomocí stylových koberců. V jejím repertoáru jsou převážně kousky v neutrálních tónech s jemnými vzory. Při výrobě si dává záležet nejen na zachycení stylu inspirovaného Francií, ale také na kvalitním provedení a zpracování materiálů.
Rozměry 170 x 120 cm (délka x šířka)
Hmotnost 5.5 kg
Materiál polypropylen
Další poznámka vhodné i na vytápěné podlahy
Vzhled luxusní povrch podobající se semiši
Spodní strana juta
Země výroby Belgie
Vlastnosti velmi odolný
Specifikace ohraničeno na delších stranách
Výška vlasu 1,2 cm
Péče snadná díky speciální úpravě zvané easy-care, veškeré textilie jdou vyčistit použitím suchého nebo jemně navlhčeného hadříku

Vyrobeno na zakázku Šedobéžový koberec Elle Decor Euphoria Ermont 120 x 170 cm Prodej BO79269465

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze