Levné Česká Šedomodrý koberec vhodný i na ven Universal Kasbah Grey 160 x 230 cm s velkoobchodní cenou BO44008387

Kč6 229,90

Kč1 669,92

  • Kód výrobku:BO44008387
  • Dostupnost:Na skladě

Chraňte své nožky i podlahu praktickým kobercem z kolekce Kasbah od značky Universal. Vyhnete se tak podchlazení se a poškrábaným parketám či jinému povrchu, po kterém chodíte.

Co je heat-frisé úprava?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce - stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.


Rozměry 230 x 160 cm (délka x šířka)
Hmotnost 10.3 kg
Materiál 100% polypropylen (s úpravou heatset frisé)
Země výroby Španělsko
Gramáž 96 000 g/m²
Péče a údržba pomocí vysavače, při náročnějším čistění vyhledejte profesionální pomoc
Výška vlasu 2,5 cm
Materiál spodní strany juta

Levné Česká Šedomodrý koberec vhodný i na ven Universal Kasbah Grey 160 x 230 cm s velkoobchodní cenou BO44008387

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze